טריבסט היא חברה אמריקאית מהידועות בעולם בתחום מוצרי הבריאות. על מותגי החברה נמנים: מייבש מזון סדונה,מנבטה חשמלית פרש לייף, מסחטת גרין סטאר עלית ועוד.

 • ייחודיותו של מייבש מזון סדונה

  טופס רישום לסדנת ייבוש מזון
  ללא תשלום

  מלאו את הפרטים שלכם ונחזור אליכם בהקדם


  מייבש המזון הדיגיטלי של סדונה

  חברת Tribest  לקחה את עולם מייבשי המזון, צעד אחד קדימה. התרגלנו לכך שמייבש מזון הוא קופסא פשוטה ריבועית או עגולה בעלת מדפים עליהם מניחים את המזון. במרבית מייבשי המזון פיזור אוויר אינו שווה ונוחות השימוש לא תמיד הייתה הצד החזק של המוצר. מייבש המזון סדונה SD-9000, מעלה את הרף של מייבש המזון ושם אותו בקו אחד עם אביזרי מטבח אחרים ותיקים ומוכרים יותר, הן במחינת העיצוב והן מבחינת נוחות השימוש. פתאום מייבש מזון הופך למשהו שאפשר להכניס למטבח בין אם תבחר להכניס אותו לנישה או השיש מתחת לארון.  בתצוגה דיגיטלית קדמית מתאפשרת נוחות שימוש ברמה גבוהה, כך שמייבש המזון יכול באמת להפוך לכלי מרכזי בהכנת האוכל על בסיס יומיומי.

  ליתר דיוק  – ייבוש מזונות בטמפרטורה מדוייקת ובאופן שווה

  בייבוש מזון שם המשחק הוא להיות מדוייק. כאשר מייבשים מזון ורוצים לשמור אותו במצב raw  שמירת הטמפרטורה משחקת תפקיד מרכזי אם לא החשוב ביותר. מייבשי מזון לעיתים עוברים את הטמפ' שנקבע על מנת להתייצב בסופו של דבר על הטמפרטורה הרצויה. במייבש סדונה תכלו להיות בטוחים שהטמפרטורה שקבעתם לעולם לא תעלה מעל הרצוי. למייבש שני מאווררים בהספק של 600W  ממוקמים מאחור המפזרים את האויר בחם בין המגשים באופן שווה בצורה אופקית . במייבשים בעלי חימום תחתון דוגמא, פיזור האויר לא מתבצע בצורה אחידה-  האוויר החם זורם מלמטה כלפי מעלה בצורה אנכית כך שככל שהמגש עליון יותר כך יגיע אליו פחות אויר כך שיש להחליף את מיקום המגשים תוך כדי הפעלה מספר פעמים כדי שהם יוכלו לקבל רמת ייבוש אחידה.

   מייבש מזון סדונהמייבש מזון בעל חימום תחתון
  שיטת החימוםחימום באמצעות 2 מאווריםחימום עם גוף חימום או מאוורר תחתון בהתאם לדגם.
  מיקום המאוורריםאחורי – הזרמת אויר אופקית בין המגשיםתחתון – הזרמת אויר אנכית מלמטה
  הפעלה ותצוגהתצוגה דיגיטלית קדמיתכפתור הפעלה תחתון
  דיוק בשמירת טמפ'מאוד מדוייק. שמירת טמפ' באמצעות טרמוסטטפחות מדוייק, יתכנו הבדלים בין המגשים
  רמת רעשאופציה להפעלה שקטה במיוחד (מצב לילה)שקט
  מספר מגשים9 בלבד4-6 מגשים
  אפשרות להפעלה חלקיתניתן להפעיל על 4/5 מגשים בלבד לחסכון בחשמללא ניתן
  הספק600Wמשתנה בהתאם לדגם

  עיצוב לשימוש נוח

  אם המטבח שלכם עוצב כהלכה ואסתטיקה חשובה לכם, אין ספק שזהו מייבש המזון המתאים עבורכם. אך העיצוב במייבש המזון הזה הוא לא רק עניין אסטתי בלבד, הוא מאפשר נוחות משתמש מירבית. מיקום התצוגה בחזית מאפשר להכניסו לתוך נישה במטבח. התצוגה הקדמית נוחה לשימוש גם ביום וגם בלילה עם בורר מעלות צליזויס / פרנהייט, אפשרות לשליטה בטמפרטורה המקסימלית (30-68 מעלות) ובכיוון הטיימר בשעות העבודה 1-99  שעות עבודה רציפה, בנוסף, ניתן להפעיל במצב "CON" – הפעלה מתמשכת ללא עצירה עד ל150 שעות.

  התצוגה כוללת בחירה בין הפעלת עם שני מאווררים או הפעלת מאוורר אחד בלבד,עליון או תחתון לחסכון בחשמל. כאשר מעוניינים לייבש בכמות קטנה ניתן להשתמש במגשית ההפרדה במקום המגש האמצעי ולמלא את 4-5 המגשים העליונים /התחתונים ולכוון את המאוורר הרצוי. (ראו בהרחבה בתכונות נוספות).

  התצוגה כוללת בחירה בין מצב יום למצב לילה. מצב הלילה מאפשר הפעלה שקטה במיוחד אשר מאריכה את זמן הייבוש. במידה ומעוניינים בזמן ייבוש מינימלי יש להשתמש במצב יום. מכיוון שהייבוש במייבש מזון סדונה הוא גם כך שקט, ספק אם תוכלו לשמוע אותו ממרחק כמה מטרים גם כאשר הוא מכוון על מצב יום. זהו אחד היתרונות הבולטים של המייבש על פני מייבשים אחרים. מכיוון שזמן יבוש מזון מומצע לוקח בין 8-12  שעות, סיכוי סביר שתצטרכו להשתמש בו למשך שהלילה. הפעלה שקטה תאפשר לשנתכם לא להיות מופרעת תפגע ע"י רעש מונוטוני לא נעים.

  מוטות הבטחון אשר מאחוריו מוודאים כי תוכלו להכניסו לתוך הנישה ולתת לו את המרווח הדרוש לפתחי האוורור מאחור. המוטות שומרים על מרחק מספק מהקיר שמאחור על מנת לאפשר תנועה מספקת של אויר. פתחי אוורור נוספים ממוקמים בצידי המכשיר אשר שומרים על הוצאת הלחות בזמן הייבוש. השימוש בפתחי אוורור הוא אחד ההבדלים המרכזיים בין מייבש מזון לתנור אפייה, שכן בתנורים פתחי אוורור  לא קיימים וצריך לפתוח את הדלת בכדי לאוורר, כך לא ניתן לדעת את הטמפ' של הייבוש ובנוסף יש בזבוז גדול בחשמל, מעבר לחוסר הנוחיות בשימוש.

  דלת הזכוכית מאפשרת לראות המזון בזמן הייבוש ובנוסף ,פתיחת הדלת תתן התראת צליל והפסקה אוטומטית של פעולת המייבש.  סדונה הוא המייבש הראשון והיחיד בעולם עם דלת זכוכית, זהו שיפור משמועתי בעולם מייבשי המזון הן מבחינה אסטתית והן מבחינת נוחות שימוש.

  רכיבים הכלולים ברכישת מייבש סדונה

  מגשים ורשתות סילקון9 המגשים של מייבש המזון עשויים פלסטיק ללא BPA. הם בעלי חורים גדולים ועל כל מגש מונחת רשת סילקון בעלת חורים. המגשים והרשתות מעוצבים כך שהאויר החם הזורם בתוך המייבש יוכל לעבור דרכם וכך לייבש את המזון שבתוך המייבש באופן אחיד. מגשים אטומים היו חוסמים את האויר ומונעים ממנו להגיע לחלקים שונים של המייבש. ניתן להשתמש במגשים ללא הרשתות כאשר רוצים לייבש דברים גדולים יחסית כעלי קייל ובייבוש פירות וירקות מניחים את המזון על רשתות הסיליקון.

  מגשית הפרדה – במידה שרוצים להכין כמות קטנה ולא זקוקים לשימוש בכל תשעת המגשים ישנה אפשרות להשתמש במגשית ההפרדה המשמשת לחציצה בין שני חלקי המייבש העליון והתחתון . תצוגת המכשיר מאפשרת בחירה בין הפעלת שני המאווררים או הפעלה של מאוורר אחד בלבד- עליון או תחתון. כאשר מפעילים מאוורר אחד צריכת החשמל של המייבש יורדת בצורה משמעותית, כך שאין צורך לדאוג במידה ואתם יודעים שלעיתים תרצו להפעילו רק לכמויות קטנות או ניסיונות חדשים במטבח.  המגשית כלולה בערכת המייבש ואין צורך לרכוש אותה בנפרד.

  רכיבים  נוספים ומוצרים משלימים לרכישה אופציונלית 

  דפי ייבוש  –  ניתן לרכוש דפי ייבוש מיוחדים המיועדים לייבושמזון נוזלי או דביק. כאשר מייבשים פירות וירקות אין צורך להשתמש בדפים, אך במידה ומעוניינים ייבש קרקרים, לדר, או מזון ש עלול לטפטף בין המגשים ניתן להשתמש בדפים לשעות הייבוש הראשונות בלבד. לאחר 4-5 שעות כאשרהמזון מתקשה יש להוציא את דפי הייבוש ולהמשיך את הייבוש בכדי שהאויר החם יוכל לייבש את המזון גם בחלק התחתון. הדפים הם רב פעמיים ומתנקים בקלות עם נוזל לשטיפת כלים ומים. ניתן לבחור בין דפי סיליקון לדפי טפלון. שני הסוגים מיוצרים ע"י חברת Tribest ומיועדים לשימוש עבור הסדונה SD-9000 בלבד. שני הסוגים עמידים מאוד וגמישים ונוחים לעבודה. אין כל סכנה בריאותית משימוש בהם, גם סוג דפי הטפלון בטיחותיים לשימוש מכיוון שהטמפ' בה עובד המייבש נמוכה מכדי להוות סכנה בהתפרקות חומרים. דפי הטפלון מעט גמישים יותר ונוחים יותר לעבודה.

   

  שם הרכיבאופן השימושכלול

  בערכה

  ניתן לרכישה בנפרד
  מגשיםהנחת המזון לפני הייבושVV
  רשתות ייבושהנחת המזון לפני הייבושVV
  מגשית הפרדהמאפשר ייבוש ל4-5 מגשים בלבד לשימוש בכמויות קטנותVV
  דפי ייבושיבוש מזונות נוזליים או דביקיםXV

  ביצועים

  ייבוש מזון הוא תהליך של מספר שעות. זמן הייבוש משתנה לפי מידת סוג הפרי או הירק, עובי הפריסה של המזון ומידת הלחות שבאויר לפי האזור בו אתם גרים. תוצאות ייבוש טובות באות לידי ביטוי בדרגת פריכות גבוהה ובייבוש באופן שווה בכל חלל המייבש ללא צורך בהחלפת מגשים תוך כדי הייבוש או סיבוב המגש והכנסתו משני צדדיו בכדי לקרבו אל המאווררים. בכל קטגוריות הללו נמצא המייבש כבעל איכות ייבוש גבוהה ומשך היבוש קצר באופן יחסי.

  מסקנות

  כשבוחנים את המוצר ביחס למוצרים מתחרים בשוק, ברור שזה אחד מהמותגים המובילים בעולם ייבוש המזון. ניתן לרכוש אותו בגודל אחד בלבד של 9 מגשים ומחירו ביחס למותגים אינו זול. תכנון נכון וחשיבה על חוויית המשתמש הוסיפו אפשרויות חדשות שלא קיימות במייבשים אחרים נתנו לו בהחלט יתרון משמעותי על פני המתחרים. עבור אנשים המעוניינים לצרוך מזונות חיים על בסיס יומיומי אין ספק שרכישת מייבש סדונה תהיה חיונית ומקלה מאוד. גם עבור משפחות אשר מעוניינות בהכנת מזונות פחות מעובדים ושמירה על מזונות לטווח ארוך, לצורך נסיעות טיולים או סתם כהכנת חטיפים בריאים, זו בהחלט השקעה משתלמת ביותר.

  fdsd
  1
  2
  3
  4
  6

   טופס רישום לסדנת ייבוש מזון
   ללא תשלום

   מלאו את הפרטים שלכם ונחזור אליכם בהקדם