מאז שנת 1995 מתמחה חברת Lurch הגרמנית בפיתוח ושיווק גאדג'טים חדשניים למטבח.

ב- 20 השנים האחרונות הפכה Lurch לחלוצה בינלאומית בתחום הגאדג'טים למטבח ומוצריה משווקים למדינות רבות ברחבי העולם

  • תבניות אפיה סיליקון

תבניות סיליקון לאפייה מאפינס של Lurch

לאפות בריא עם תבניות אפיה מסיליקון של לורך

תבניות האפייה מסיליקון של Lurch מסדרת Flexiform מבטיחות הנאה צרופה לכל מי שאוהב את תחום האפייה, וגם למי שעשה את צעדיו הראשונים בתחום זה. סדרת Flexiform  בעלת העיצוב המרהיב מבטיחה לכם תבניות סיליקון בעלות איכות חומרים גבוהה שישמרו לאורך שנים, קלות שימוש והכי חשוב – תוכלו לאפות בריא!

קלות בשימוש

סדרת  תבניות האפייה מסיליקון Flexiform  של חברת Lurch עשויה מ – 100% סיליקון פלטינה®. סיליקון זה הוא סיליקון שבו שזורה המתכת פלטינה המעניק לתבניות את תכונות ה- Non-Stick, המאפים לא נדבקים לתבנית גם בשימוש מועט בשמן. לאחר האפייה פשוט וקל לשלוף את העוגה או המאפה מתוך התבנית ללא הדבקויות, והבונוס – קל לנקות, אפילו במדיח הכלים.

לאפות בריא

סיליקון פלטינה® הוא סיליקון מיוחד המאפשר שימוש מועט מאוד בשמן – אין צורך לשמן את התבנית לפני הכנסת החומרים אליה. מעתה תוכלו לחסוך בקלוריות ולהכין מאפים ועוגות בריאים יותר!
לעומת תבניות סיליקון מסוגים זולים ולא איכותיים, סיליקון פלטינה® אינו מגיב עם המזון, כך שניתן ללא חשש להכניס את התבניות לתנור אפילו עד 240 מעלות וגם להשתמש בתבניות לאפייה במיקרוגל.

מפאי פירות ועד קישים – העיצוב המרהיב של Lurch

תבניות הסיליקון לאפייה של Lurch  מעוצבות באופן ייחודי עם מגוון אפשרויות. בסדרת Flexiform  תוכלו למצוא תבנית אפייה לכל מטרה – תבניות לעוגות מכל הסוגים, תבנית לקישים, פאי פירות אישי, מאפינס, קאפקייקס או קייק פופס ועוד רבות אחרות.

איכות חומרים גבוהה

כל תבניות האפיה של Lurch עשויות מסיליקון פלטינה® – סיליקון חזק ועמיד עם שזירה של פלטינום בתוכו. סיליקון ייחודי זה הוא פיתוח בלעדי של חברת Lurch מקנה לתבניות האפייה של Lurch גמישות וחוזק יוצאי דופן, אך ללא ספק התכונה החשובה ביותר של סוג זה של סיליקון הוא שאינו מגיב כלל עם המזון.

עם תבניות אפיה סיליקון פלטינה®, ניתן להנות משלל תכונות ייחודיות:

  • תכונות non-stick ברמה גבוהה
  • עמידות בטווח טמפרטורות רחב; מ 40- ועד 240 מעלות צלסיוס
  • ניתן לשימוש במיקרוגל
  • ניתן לשימוש במדיח הכלים
  • בטוח לשימוש עם המזון – אינו דולף
  • בטוח לשימוש עבור מי שסובל מאלרגיות שונות
  • עמיד בפני חומציות של פירות

אל תפלו בפח – כיצד ניתן לדעת שסיליקון הוא באיכות נמוכה וזולה?

עלות הייצור של הגבוהה של סיליקון-פלטינום דוחפת חברות רבות להשתמש באלטרנטיבות זולות יותר. כדי להוזיל את עלויות הייצור מכניסים לתוך הסיליקון חומרים זולים כמו גיר ובתהליך הייצור משתמשים בזרזים זולים כגון פראוקסידים. תהליך עיצוב הצורה של התבניות דורש אפייה שלהן בטמפרטורה של 200 מעלות לאורך שעות רבות. תהליך זה יוצר ריח לוואי לא נעים אותו תוכלו להריח מתבניות סיליקון מסוג זול שאינן עשויות מסיליקון פלטינום.

 

למבחר המוצרים והדגמים:

תבניות אפיה – לאפיה ללא שמן בקלות ובמהירות

תבנית אינגליש קייק – הכירו את מבחר תבניות אינגליש שאנו מציעים