אודות Biochef

Vitality 4 Life – מובילה בפיתוח מותגים לאורח חיים בריא

Vitality 4 Life היא חברה אוסטרלית בעלת שם בינלאומי. החברה נוסדה בשלהי שנות ה- 80' לאחר שהמייסד ובעל החברה, רוג'ר אקינס, נחשף באותן השנים ליתרונות ולחדשנות של הסחיטה האיטית.

בשיתוף עם בריאן קלמנטס, מייסד ומנהל מכון היפוקרטס, פיתח רוג'ר אקינס את המסחטה הדו-סלילית הראשונה בעולם, מסחטת מיצים Green Power Hippocrates Twin Gear Juicer והחל בייבוא של המסחטה לאוסטרליה.
צעד זה הביא לקפיצת מדרגה משמעותית בחשיפה של מדינות המערב למנגנון סחיטה איטית המאפשר סחיטת מיצים במנגנון המדמה כבישה קרה.

מאז ועד היום מתמקדת חברת Vitality4Life בפיתוח מוצרים המסייעים ביישום אורח חיים בריא כגון מסחטות מיצים איטיות, בלנדרים ועוד. מבין מותגי החברה ניתן למצוא את המותגים המובילים BioChef, OscarNeo וכן מסחטת GreenPower Hippocrates Twin Gear Juicer.

 

 

טכנולוגיית EPT לשמירה מקסימלית של הערכים התזונתיים

חברת Vitality4Life מתמחה ומובילה בפיתוח מוצרים בטכנולוגיית EPT (טכנולוגיית Enzyme Protection Technology). כל מוצרי החברה, בייחוד המוצרים של המותג המוביל BioChef, פותחו עם שימת דגש מירבית על תכונות ייחודיות ששומרות באופן מקסימלי על הערכים התזונתיים של רכיבי המזון, ושמירה על חיות אנזימים החיוניים של הפירות והירקות.